Català
| Número de peça: | 8N3SV76FC-0065CDI |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 2.625V |
| Tipo | VCXO |
| Paquete de dispositivos de provedores | 6-CLCC (7x5) |
| Serie | FemtoClock® NG |
| Paquete / caso | 6-CLCC |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Frecuencia | 212.5MHz |
| Actual - Subministración | 120 mA |
| Conde | - |
| Número de producte base | 8N3SV76 |
| 8N3SV76FC-0065CDI Detalls PDF [English] | 8N3SV76FC-0065CDI PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 24MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 693.483MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 693.483MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 122.88MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 24MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 122.88MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
8N3SV76FC-0065CDIRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|