Català
| Número de peça: | 8N4SV76FC-0183CDI8 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 2.625V |
| Tipo | VCXO |
| Paquete de dispositivos de provedores | 6-CLCC (7x5) |
| Serie | FemtoClock® NG |
| Paquete / caso | 6-CLCC |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Frecuencia | 644.5313MHz |
| Actual - Subministración | 136 mA |
| Conde | - |
| Número de producte base | 8N4SV76 |
| 8N4SV76FC-0183CDI8 Detalls PDF [English] | 8N4SV76FC-0183CDI8 PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 66MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 800MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 66MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC
IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
8N4SV76FC-0183CDI8Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|