Català

| Número de peça: | 8T49N203A-012NLGI |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 3.465V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 40-QFN (6x6) |
| Serie | FemtoClock® NG |
| Ratio - Entrada: saída | 1:2 |
| Paquete / caso | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Saída | LVPECL |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | Crystal |
| Frecuencia - Máx | 750MHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/No |
| Diferencial - Entrada: saída | No/Yes |
| 8T49N203A-012NLGI Detalls PDF [English] | 8T49N203A-012NLGI PDF - EN.pdf |




IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
8T49N203A-012NLGIRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|