Català
| Número de peça: | 10AS022C4U19I3SG |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Intel |
| Part de la descripció: | IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 484UBGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Cumple con RoHS |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 3+ | $806.9559 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Paquete de dispositivos de provedores | 484-UBGA (19x19) |
| Velocidade | 1.5GHz |
| Serie | Arria 10 SX |
| Tamaño de RAM | 256KB |
| Atributos primarios | FPGA - 220K Logic Elements |
| Periféricos | DMA, POR, WDT |
| Paquete / caso | 484-BFBGA |
| Paquet | Tray |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Número de E / S | 192 |
| Tamaño de Flash | - |
| Procesador de núcleo | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| Conectividade | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Arquitectura | MCU, FPGA |
| 10AS022C4U19I3SG Detalls PDF [English] | 10AS022C4U19I3SG PDF - EN.pdf |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
10AS022C4U19I3SGIntel |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|