Català
| Número de peça: | 5ASXMB5E4F31I3N |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Intel |
| Part de la descripció: | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Cumple con RoHS |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Paquete de dispositivos de provedores | 896-FBGA, FC (31x31) |
| Velocidade | 800MHz |
| Serie | Arria V SX |
| Tamaño de RAM | 64KB |
| Atributos primarios | FPGA - 462K Logic Elements |
| Periféricos | DMA, POR, WDT |
| Paquete / caso | 896-BBGA, FCBGA |
| Paquet | Tray |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Número de E / S | MCU - 208, FPGA - 250 |
| Tamaño de Flash | - |
| Procesador de núcleo | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| Conectividade | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Número de producte base | 5ASXMB5 |
| Arquitectura | MCU, FPGA |
| 5ASXMB5E4F31I3N Detalls PDF [English] | 5ASXMB5E4F31I3N PDF - EN.pdf |




IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA
IC FPGA 170 I/O 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 925MHZ 1517FBGA
IC FPGA 170 I/O 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 700MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 925MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 700MHZ 896FBGA
IC FPGA 170 I/O 896FBGA
IC FPGA 170 I/O 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 925MHZ 1517FBGA
IC SOC CORTEX-A9 700MHZ 1517FBGA
IC SOC CORTEX-A9 700MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-A9 925MHZ 1517FBGA
IC FPGA 170 I/O 896FBGA
IC FPGA 528 I/O 1517FBGA
IC SOC CORTEX-A9 925MHZ 896FBGA
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
5ASXMB5E4F31I3NIntel |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|