Català
| Número de peça: | ISL12028IV27Z |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Part de la descripció: | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $3.5395 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, batería | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltaxe - Subministración | 2.7V ~ 5.5V |
| Tipo | Clock/Calendar |
| Formato de tempo | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Paquete de dispositivos de provedores | 14-TSSOP |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño de memoria | - |
| Interface | I²C, 2-Wire Serial |
| características | Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer |
| Formato de data | YY-MM-DD-dd |
| Corrente - Cronometraxe (Max) | 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V |
| ISL12028IV27Z Detalls PDF [English] | ISL12028IV27Z PDF - EN.pdf |




ISL12028IV27Z
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de Renesas Electronics America. Oferim als clients els millors productes i serveis.
L'ISL12028IV27Z és un rellotge en temps real (RTC) amb calendar, alarma i funcions de supervisió integrades. Està dissenyat per a aplicacions que requereixen una monitorització precisa de l'hora i la data amb un consum d'energia mínim.
Funció d'alarma, suport per a l'any bisiest, funció de supervisió, temporitzador de vigilància (watchdog).
Baix consum energètic per a l'operació de manteniment de la hora, àmplia gamma de voltatge d'operació, ampli rang de temperatures de funcionament, embalatge de muntatge superficial.
Embalatge en format 14-TSSOP (0,173", 4,40 mm d'ample), adient per a aplicacions de muntatge superficial.
L'ISL12028IV27Z és un producte obsolet. Es recomana als clients que contactin el nostre equip de vendes a través del lloc web per obtenir informació sobre models equivalents o alternatius.
Sistemes embeguts, automatització industrial, electrònica de consum.
El full de dades més autoritzat per a l'ISL12028IV27Z està disponible al nostre lloc web. Es recomana als clients que el descarreguin.
Sol·liciti una oferta per a l'ISL12028IV27Z al nostre lloc web. Oferta limitada en temps, aprengui més avui mateix!
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
ISL12028IV27ZIntersil |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|