Català
| Número de peça: | ISL43142IBZ-T |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, single (V +) | 2.7V ~ 12V |
| Tensión - Suministro, Dual (V ±) | ±2.6V ~ 6V |
| Cambiar o tempo (Ton, Toff) (Max) | 80ns, 30ns |
| Circuíto de conmutación | SPST - NO/NC |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-SOIC |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Resistencia no estado (máx.) | 65Ohm |
| Número de circuítos | 4 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Circuíto multiplexor / demultiplexor | 1:1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Corrente - Fuga (IS (apagado)) (Máx.) | 1nA |
| Crosstalk | -90dB @ 100kHz |
| Inyección de carga | 1pC |
| Matching Channel-to-Channel (& Delta; Ron) | 2Ohm |
| Capacitancia de canle (CS (apagado), CD (apagado)) | 7pF, 7pF |
| Número de producte base | ISL43142 |
| -3db Ancho de banda | - |
| ISL43142IBZ-T Detalls PDF [English] | ISL43142IBZ-T PDF - EN.pdf |




IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16SOIC
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16SOIC
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16TSSOP
IC SW SPST-NOX4 65OHM 16TSSOP
IC SWITCH SPST-NO X 4 65OHM
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16QFN
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16TSSOP
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16QFN
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16QFN
IC SW SPST-NOX4 65OHM 16TSSOP
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16SOIC
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16QFN
IC SWITCH SPST-NO X 4 65OHM
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16TSSOP
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16SOIC
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16TSSOP
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16TSSOP
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16QFN
IC SW SPST-NO/NCX4 65OHM 16SOIC
IC SW SPST-NOX4 65OHM 16TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
ISL43142IBZ-TRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|