Català
| Número de peça: | ISL5729/2INZ |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Part de la descripció: | IC DAC 10BIT A-OUT 48LQFP |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $2.4883 |
| 250+ | $0.9928 |
| 500+ | $0.96 |
| 1000+ | $0.9444 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 2.7V ~ 3.6V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 2.7V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 48-LQFP (7x7) |
| Tempo de liquidación | - |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Paquete / caso | 48-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de saída | Current - Unbuffered |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de conversores D / A | 2 |
| Número de bits | 10 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.1, ±0.1 |
| Saída diferenciada | Yes |
| Interfaz de datos | Parallel |
| Arquitectura | Current Source |
| ISL5729/2INZ Detalls PDF [English] | ISL5729/2INZ PDF - EN.pdf |




EVAL PLATFORM 1 ISL5757
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
EVALUATION PLATFORM FOR ISL5729
IC DAC 10BIT A-OUT 28TSSOP
IC DAC 10BIT A-OUT 28TSSOP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48LQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 28SOIC
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
EVAL PLATFORM 2 ISL5757
IC DAC 10BIT A-OUT 28TSSOP
EVALUATION PLATFORM FOR ISL5629
IC DAC 10BIT A-OUT 48TQFP
IC DAC 10BIT A-OUT 28SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
ISL5729/2INZIntersil |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|