Català
| Número de peça: | X9221AUST1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 5V |
| Tolerancia | ±20% |
| Coeficiente de temperatura (tipo) | ±300ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Paquete de dispositivos de provedores | 20-SOIC |
| Serie | XDCP™ |
| Resistencia - Wiper (Ohms) (Typ) | 40 |
| Resistencia (Ohms) | 50k |
| Paquete / caso | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Número de botóns | 64 |
| Número de circuítos | 2 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de memoria | Non-Volatile |
| Interface | I²C |
| características | Selectable Address |
| Configuración | Potentiometer |
| Número de producte base | X9221A |
| X9221AUST1 Detalls PDF [English] | X9221AUST1 PDF - EN.pdf |




IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20DIP
DIGIPOT, 2 FUNC, 64 PSTN
N/A New
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC
XICOR DIP
NETWORK SWITCH-MANAGED 9 PORT
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20DIP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20DIP
XICOR DIP-8
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20SOIC
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20DIP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20SOIC
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 20SOIC
DIGIPOT, 2 FUNC, 64 PSTN
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20DIP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
X9221AUST1Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|