Català
| Número de peça: | X9C104P-3 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8DIP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 5V |
| Tolerancia | ±20% |
| Coeficiente de temperatura (tipo) | ±300ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-PDIP |
| Serie | XDCP™ |
| Resistencia - Wiper (Ohms) (Typ) | 40 |
| Resistencia (Ohms) | 100k |
| Paquete / caso | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Paquet | Tube |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Número de botóns | 100 |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Tipo de memoria | Non-Volatile |
| Interface | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| características | - |
| Configuración | Potentiometer |
| Número de producte base | X9C104 |
| X9C104P-3 Detalls PDF [English] | X9C104P-3 PDF - EN.pdf |




X9C103SV883 XICOR
IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8SOIC
INTERSIL SOP-8
XICOR SOP
INTERSIL SOP8
IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC
X9C103SZI INTERSI
IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8DIP
DIGIPOT, 100 POSITIONS
DIGIPOT, 100 POSITIONS
IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC
IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8DIP
IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC
X9C104 XICOR
DIGIPOT, 100 POSITIONS
IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
X9C104P-3Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|