Català
| Número de peça: | LTC2634IUD-HMI8#TRPBF |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Linear Technology |
| Part de la descripció: | IC DAC 8BIT QUAD 4.096V 16QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $2.81 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-QFN-EP (3x3) |
| Tempo de liquidación | 3.8µs (Typ) |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Estado da peza | Active |
| Empaquetado | Tape & Reel (TR) |
| Paquete / caso | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de saída | Voltage - Buffered |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de conversores D / A | 4 |
| Número de bits | 8 |
| INL / DNL (LSB) | ±0.05, ±0.5 (Max) |
| Saída diferenciada | No |
| Interfaz de datos | SPI |
| Arquitectura | - |
| LTC2634IUD-HMI8#TRPBF Detalls PDF [English] | LTC2634IUD-HMI8#TRPBF PDF - EN.pdf |




IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 8BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 10BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 10BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 10BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 8BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 16QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 16QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 16QFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
LTC2634IUD-HMI8#TRPBFLinear Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|