Català
| Número de peça: | 54F547DM |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | National Semiconductor |
| Part de la descripció: | DECODER/DRIVER |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 45+ | $6.2101 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fonte de subministración de tensión | Single Supply |
| Voltaxe - Subministración | 4.5V ~ 5.5V |
| Tipo | Decoder/Demultiplexer |
| Paquete de dispositivos de provedores | 20-CERDIP |
| Serie | 54F |
| Paquete / caso | 20-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Paquet | Bulk |
| Temperatura de operación | -55°C ~ 125°C |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Circuítos independentes | 1 |
| Corrente: saída alta e baixa | 1mA, 20mA |
| Circuíto | 1 x 3:8 |




IC TXRX INVERT 5.5V 24CDIP
BUS DRIVER, F/FAST SERIES
MOTO-F New
IC TXRX INVERT 5.5V 24CFP
54F573 - BUS DRIVER, F/FAST SERI
54F574 PHI
BUS DRIVER, F/FAST SERIES
54F573DMQB NS
DECODER/DRIVER
54F574/BRA S
54F540 - M38510/33204BRA Bus Dri
MOTO-F New
BUS DRIVER, F/FAST SERIES, 1-FUN
NS-F New
IC TXRX INVERT 5.5V 24CDIP
IC TXRX INVERT 5.5V 28CLCC
DUAL MARKED (M38510/34604BSA)
BUS DRIVER, F/FAST SERIES
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
54F547DMNational Semiconductor |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|