Català
| Número de peça: | ADS1675IPAG |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64TQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $107.7091 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 2.7V ~ 3.3V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-TQFP (10x10) |
| Serie | - |
| Taxa de mostraxe (por segundo) | 4M |
| Tipo de referencia | External |
| Ratio - S / H: ADC | - |
| Paquete / caso | 64-TQFP |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de entradas | 1 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de bits | 24 |
| Número de conversores A / D | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de entrada | Differential |
| características | - |
| Interfaz de datos | LVDS - Serial, SPI |
| Configuración | ADC |
| Número de producte base | ADS1675 |
| Arquitectura | Sigma-Delta |
| ADS1675IPAG Detalls PDF [English] | ADS1675IPAG PDF - EN.pdf |




ADS1675IPAG
Texas Instruments. Y-IC és un distribuïdor de qualitat de la marca Texas Instruments i oferirem als clients els millors productes i serveis.
L'ADS1675IPAG és un convertidor analògic a digital de 24 bits i 4 MSPS de Texas Instruments. Incorpora una arquitectura sigma-delta i suporta un tipus d'entrada diferencial.
Resolution de 24 bits; taxada d'mostreig de 4 MSPS; 1 canal d'entrada; Entrada diferencial; Interfície de dades serial LVDS, SPI; Arquitectura sigma-delta; Referència externa
Alta resolució i taxada de mostreig per a una captació de dades precisa; Entrada diferencial per a una millor reducció del soroll; Flexibilitat amb interfícies de dades LVDS i SPI
Embalatge en safata; Embalatge TQFP de 64 pinnes (10x10); Montatge superficial; Rango de temperatura de funcionament: -40°C a 85°C
El ADS1675IPAG és un producte actiu. Poden estar disponibles models equivalents o alternatius. Si us plau, contacteu amb el nostre equip de vendes a través de la nostra pàgina web per obtenir més informació.
Automatització industrial; Equip de proves i mesurament; Sistemes d'adquisició de dades
El full de dades més autoritzat per a l'ADS1675IPAG està disponible a la nostra pàgina web. Es recomana als clients descarregar-lo des de la pàgina del producte actual.
Es recomana als clients obtenir pressupostos a través de la nostra web. Demani una oferta o conegui més sobre aquest producte avui mateix!
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64TQFP
SOT23 ADS
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64TQFP
IC ADC 18BIT SIGMA-DELTA 64HTQFP
SOT23 ADS
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64TQFP
SOT23 ADS
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
AD SSOP
IC ADC 18BIT SIGMA-DELTA 64HTQFP
EVALUATION MODULE FOR ADS1626
REFERENCE DESIGN BRD FOR ADS1675
KIT DEMO FOR ADS1672
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ADS SOT23-3
ANT OMNI PH NMO 450-470MHZ
EVAL MODULE FOR ADS1672
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64TQFP
IC ADC 18BIT SIGMA-DELTA 64HTQFP
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64TQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
ADS1675IPAGTexas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|