Català
| Número de peça: | MSP430F6745IPZR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-LQFP (14x14) |
| Velocidade | 25MHz |
| Serie | MSP430F6xx |
| Tamaño de RAM | 16K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 128KB (128K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT, 4x24b Sigma Delta Converter |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 62 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x10b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | MSP430 CPUXV2 |
| Conectividade | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | MSP430F6745 |
| MSP430F6745IPZR Detalls PDF [English] | MSP430F6745IPZR PDF - EN.pdf |




IC MCU 16BIT 128KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 128LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
MSP430F6745IPZRTexas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|