Català
| Número de peça: | MSP430FR5972IPM |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $5.7477 |
| 200+ | $2.2244 |
| 500+ | $2.146 |
| 1000+ | $2.1082 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-LQFP (10x10) |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | MSP430™ FRAM |
| Tamaño de RAM | 2K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FRAM |
| Tamaño da memoria do programa | 64KB (64K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 51 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x12b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | MSP430 CPUXV2 |
| Conectividade | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | MSP430FR5972 |
| MSP430FR5972IPM Detalls PDF [English] | MSP430FR5972IPM PDF - EN.pdf |




IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 48KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 32KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 48KB FRAM 48VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 96KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 48VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64VQFN
IC MCU 16BIT 48KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 96KB FRAM 64LQFP
IC MCU 16BIT 32KB FRAM 64VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 48VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 48VQFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 48VQFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
MSP430FR5972IPMTexas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|