Català
| Número de peça: | AT32UC3C1256C-AZR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $19.019 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-TQFP (14x14) |
| Velocidade | 66MHz |
| Serie | Automotive, AEC-Q100, AVR®32 UC3 C |
| Tamaño de RAM | 64K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 256KB (256K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-TQFP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Número de E / S | 81 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 16x12b; D/A 4x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | AVR |
| Conectividade | CANbus, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Número de producte base | AT32UC3 |
| AT32UC3C1256C-AZR Detalls PDF [English] | AT32UC3C1256C-AZR PDF - EN.pdf |




AT32UC3C1256C-AZR
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de Microchip Technology. Proporcionem als clients els millors productes i serveis.
L'AT32UC3C1256C-AZR és un microcontrolador d'1 sòcol de 32 bits de la sèrie AVR®32 UC3 C de Microchip. Incorpora un nucli a 66 MHz, una àmplia gamma de perifèrics i una memòria de programa de 256 KB.
Nucli AVR de 32 bits
Velocitat de nucli de 66 MHz
Memòria de programa FLASH de 256 KB
64 KB de RAM
Varietat d’interfícies de comunicació (CAN, Ethernet, I2C, IrDA, LIN, SPI, UART/USART, USB)
Suport de perifèrics (Detecció/Reset per caiguda de voltatge, DMA, I2S, POR, PWM, WDT)
81 ports I/O
16 canals d'ADC de 12 bits, 4 canals de DAC de 12 bits
Oscil·lador intern
Ampli rang de temperatura de funcionament (-40°C a 125°C)
Qualificat sota estàndards automotrius (AEC-Q100)
Nucli AVR potent de 32 bits per a aplicacions exigents
Amplia connectivitat i opcions de perifèrics
Qualificació robusta per a l’ús automotriu
Gran capacitat de memòria de programa per a firmware complex
Paquet de muntatge superficial TQFP de 100 ampolles (14x14)
El AT32UC3C1256C-AZR és un producte actiu. Es disposa de models equivalents o alternatius. Si us plau, contacteu amb l’equip de vendes a través del nostre lloc web per a més informació.
Electrònica automotriu
Sistemes de control industrial
Domòtica
Dispositius mèdics
Sistemes de transport
La fitxa tècnica més autoritzada del AT32UC3C1256C-AZR està disponible a la nostra web. Es recomana als clients descarregar-la.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos a través del nostre lloc web. Sol·licita pressupost | Més informació | Oferta limitada
AT32UC3C1512-Z ATMEL
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
ATMEL QFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
ATMEL QFP100
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
ATMEL QFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
ATMEL 2012+RoHS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
AT32UC3C1256C-AZRMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|