Català
| Número de peça: | ATMEGA2561V-8MI |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-QFN (9x9) |
| Velocidade | 8MHz |
| Serie | AVR® ATmega |
| Tamaño de RAM | 8K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 256KB (128K x 16) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 54 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 4K x 8 |
| Conversores de datos | A/D 8x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | AVR |
| Conectividade | EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | ATMEGA2561 |
| ATMEGA2561V-8MI Detalls PDF [English] | ATMEGA2561V-8MI PDF - EN.pdf |




IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48VFQFN
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64QFN
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48VFQFN
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48VFQFN
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48VFQFN
ATMEGA256RFR2-ZES ATMEL
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64VFQFN
ATMEL QFP64
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64VFQFN
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64VFQFN
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64TQFP
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64QFN
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64QFN
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64TQFP
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
ATMEGA2561V-8MIMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|