Català
| Número de peça: | DSPIC33EP16GS504-I/ML |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $69.0398 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 44-QFN (8x8) |
| Velocidade | 70 MIPs |
| Serie | dsPIC™ 33EP, Functional Safety (FuSa) |
| Tamaño de RAM | 2K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 16KB (16K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 44-VQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tube |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de E / S | 35 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 19x12b; D/A 1x12b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | dsPIC |
| Conectividade | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | DSPIC33EP16GS504 |
| DSPIC33EP16GS504-I/ML Detalls PDF [English] | DSPIC33EP16GS504-I/ML PDF - EN.pdf |




IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44QFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44QFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28UQFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28UQFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28UQFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44QFN
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48TQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28UQFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
DSPIC33EP16GS504-I/MLMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|