Català
| Número de peça: | PIC12LC508A-04/P |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 768B OTP 8DIP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1.6615 |
| 200+ | $0.6436 |
| 500+ | $0.6206 |
| 1000+ | $0.609 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-PDIP |
| Velocidade | 4MHz |
| Serie | PIC® 12C |
| Tamaño de RAM | 25 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | OTP |
| Tamaño da memoria do programa | 768B (512 x 12) |
| Periféricos | POR, WDT |
| Paquete / caso | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paquet | Tube |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Número de E / S | 5 |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | - |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | PIC |
| Conectividade | - |
| Número de producte base | PIC12LC508 |
| PIC12LC508A-04/P Detalls PDF [English] | PIC12LC508A-04/P PDF - EN.pdf |




PIC12LC508A-04/P
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de Microchip Technology, oferint als clients els millors productes i serveis.
El PIC12LC508A-04/P és un microcontrolador de 8 bits de la sèrie PIC® 12C, que compta amb un nucli de processador PIC, 768 B de memòria de programa OTP i 25 x 8 bytes de RAM. Operat a una velocitat de 4 MHz i amb un rang de tensió d'alimentació de 2,5V a 5,5V.
Processador amb nucli PIC de 8 bits
768 B de memòria de programa OTP
25 x 8 bytes de RAM
Velocitat d'operació de 4 MHz
Rang de tensió d'alimentació de 2,5V a 5,5V
Perifèrics de Reinici a l'Engegar (POR) i Temporitzador de vigilància (WDT)
5 pins d'entrada/sortida (E/S)
Baix consum energètic per a una gestió eficient de l'energia
Rendiment fiable i robust per a aplicacions embegudes
Integració i programabilitat fàcils per a un desenvolupament ràpid
Embalatge en tub
Embalatge de format 8-PDIP (0,300", 7,62 mm)
Muntatge per fenollar passat de forat (through-hole)
El PIC12LC508A-04/P és un producte actiu
Disponibles models equivalents o alternatius, com el PIC12C508A-04/P i el PIC12C508-04/P
S'aconsella als clients posar-se en contacte amb l'equip de vendes a través de la nostra web per a més informació sobre la disponibilitat actual i alternatives
Sistemes embeguts
Electrònica automotriu
Control industrial
Electrodomèstics
Electrònica de consum
La fulla de dades més autoritzada del PIC12LC508A-04/P està disponible al nostre lloc web. Es recomana descarregar-la per a obtenir especificacions tècniques detallades i informació de disseny.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per al PIC12LC508A-04/P a través del nostre lloc web. Obteniu un pressupost ara per aprofitar la nostra oferta limitada i assegurar els millors preus i disponibilitat.
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIJ
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
PIC12LC508AT-04/SN197 MICRO
PIC12LC508A MICROCH
IC MCU 8BIT 768B OTP 8DFN
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 768B OTP 8DIP
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIC
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIJ
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIJ
IC MCU 8BIT 768B OTP 8DFN
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIC
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIC
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
PIC12LC508A-04/PMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|