Català
| Número de peça: | PIC16F76T-I/ML |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $6.4461 |
| 200+ | $2.4953 |
| 500+ | $2.4081 |
| 1000+ | $2.3637 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 4V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 28-QFN (6x6) |
| Velocidade | 20MHz |
| Serie | PIC® 16F |
| Tamaño de RAM | 368 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 14KB (8K x 14) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 28-VQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | External |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 22 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 5x8b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | PIC |
| Conectividade | I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | PIC16F76 |
| PIC16F76T-I/ML Detalls PDF [English] | PIC16F76T-I/ML PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
MICROCIHIP DIP-28
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
MICROCHIP SOIC28
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
PIC16F76T-I/MLMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|