Català
| Número de peça: | PIC16LF720-I/SO |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1.3156 |
| 200+ | $0.5101 |
| 500+ | $0.4914 |
| 1000+ | $0.4828 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 20-SOIC |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | PIC® 16F |
| Tamaño de RAM | 128 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 3.5KB (2K x 14) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 17 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 12x8b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | PIC |
| Conectividade | I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | PIC16LF720 |
| PIC16LF720-I/SO Detalls PDF [English] | PIC16LF720-I/SO PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
MICROCHIP QFN
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
PIC16LF720-I/SOMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|