Català
| Número de peça: | PIC16LF88-I/SO |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $15.3153 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 18-SOIC |
| Velocidade | 10MHz |
| Serie | PIC® 16F |
| Tamaño de RAM | 368 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 7KB (4K x 14) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 16 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 256 x 8 |
| Conversores de datos | A/D 7x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | PIC |
| Conectividade | I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | PIC16LF88 |
| PIC16LF88-I/SO Detalls PDF [English] | PIC16LF88-I/SO PDF - EN.pdf |




PIC16LF88-I/SO
Y-IC és un distribuidor de qualitat de productes de la marca Microchip Technology i proporcionarà als clients els millors productes i serveis.
El PIC16LF88-I/SO és un microcontrolador de 8 bits amb memòria de programa de memòria flash de Microchip Technology de la sèrie PIC® 16F. Comptaa amb un nucli PIC, 7 KB de memòria de programa flash, 256 bytes d'EEPROM i 368 bytes de RAM.
Nucli PIC de 8 bits
7 KB de memòria de programa FLASH
256 bytes d'EEPROM
368 bytes de RAM
Velocitat de funcionament de 10 MHz
Conectivitat I2C, SPI, UART/USART
Detecció i restabliment per brow-out, POR, PWM, WDT
16 pinatges I/O
ADC de 7x10 bits
Microcontrolador d’alta desena amb gran rendiment
Conjunt de peripherals flexible per a diverses aplicacions
Baig consum energètic
Ampli rang de voltatge de funcionament de 2V a 5,5V
Ampli rang de temperatura de -40 °C a 85 °C
Embalatge en tub
Embalatge SOIC de 18 esquines (0,295", 7,50 mm d’amplada)
Montatge superficial
El PIC16LF88-I/SO és un producte actiu. Existeixen models equivalents i alternatius, com el PIC16F88-I/SO i el PIC16F886-I/SO. Els clients poden contactar amb el nostre equip comercial a través de la pàgina web per obtenir més informació.
Apta per a una àmplia gamma d'aplicacions embegudes, incloent control industrial, automoció domèstica, control de motors i més.
El full de dades més complet i autoritzat per al PIC16LF88-I/SO està disponible a la nostra pàgina web. Es recomana als clients descarregar-lo per obtenir informació tècnica més detallada.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos a través de la nostra pàgina web. Sol·licitar pressupost o obtenir més informació sobre aquest producte.
IC MCU 8BIT 768B OTP 18DIP
IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18SOIC
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18SOIC
IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 768B OTP 18DIP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18DIP
IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC
IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
PIC16LF88-I/SOMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|