Català
| Número de peça: | PIC18F4431T-I/PT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $18.9226 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 4.2V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 44-TQFP (10x10) |
| Velocidade | 40MHz |
| Serie | PIC® 18F |
| Tamaño de RAM | 768 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 16KB (8K x 16) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, LVD, Power Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 44-TQFP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 36 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 256 x 8 |
| Conversores de datos | A/D 9x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | PIC |
| Conectividade | I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | PIC18F4431 |
| PIC18F4431T-I/PT Detalls PDF [English] | PIC18F4431T-I/PT PDF - EN.pdf |




PIC18F4431T-I/PT
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de Microchip Technology, i proporcionarem als clients els millors productes i serveis.
El PIC18F4431T-I/PT és un microcontrolador de 8 bits de la sèrie PIC18F de Microchip. Disposa d'un nucli PIC, 16KB de memòria flash per a programació, 768 bytes de RAM i una gran varietat de perifèrics, incloent I2C, SPI, UART/USART, detecció i reinici per baix voltatge, LVD, control de potència PWM, QEI, POR, PWM i WDT.
Núcli PIC de 8 bits
16KB de memòria flash
768 bytes de RAM
36 pins d'entrada/sortida
Perifèrics: I2C, SPI, UART/USART, detecció i reinici per baix voltatge, LVD, control de potència PWM, QEI, POR, PWM i WDT
Velocitat de funcionament de 40MHz
Voltatge de funcionament de 4,2V a 5,5V
Ple rang de temperatura de -40°C a 85°C
Embalatge TQFP de 44 pins
Conjunt de perifèrics versàtil per a una àmplia gamma d'aplicacions incrustades
Nucli PIC de 8 bits d'alt rendiment
Funcions robustes de gestió i monitorització d'energia
Amplia varietat de voltages i rang de temperatura de funcionament
El PIC18F4431T-I/PT s'ofereix en un embalatge TQFP de 44 × 44 (10x10). Es subministra en embalatge Tape & Reel (TR).
El PIC18F4431T-I/PT és un producte actiu. Existeixen models equivalents o alternatius com el PIC18F4431-I/PT i PIC18F4431-I/SO. Per a més informació, contacteu amb el nostre equip de vendes a través de la nostra pàgina web.
Sistemes de control industrial
Domòtica
Electrònica automotriu
Dispositius mèdics
Aplicacions generals incrustades
La fitxa tècnica més autoritzada del PIC18F4431T-I/PT està disponible a la nostra pàgina web. Es recomana als clients descarregar-la per a una consulta detallada de les especificacions tècniques.
Es recomana als clients obtenir pressupostos pel PIC18F4431T-I/PT a la nostra pàgina web. Demaneu un pressupost ara mateix o conegui més sobre aquesta oferta limitada.
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
PIC18F4431T-I/PTMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|