Català
| Número de peça: | PIC18F66K90T-I/PT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $14.4834 |
| 200+ | $5.6061 |
| 500+ | $5.4087 |
| 1200+ | $5.3106 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-TQFP (10x10) |
| Velocidade | 64MHz |
| Serie | PIC® XLP™ 18K |
| Tamaño de RAM | 4K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 64KB (32K x 16) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-TQFP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 53 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 1K x 8 |
| Conversores de datos | A/D 16x12b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | PIC |
| Conectividade | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | PIC18F66 |
| PIC18F66K90T-I/PT Detalls PDF [English] | PIC18F66K90T-I/PT PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
MICROCHIP TQFP64
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
PIC18F6722 EVAL BRD
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
PIC18F66K90T-I/PTMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|