Català
| Número de peça: | SY89312VMI-TR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC CLOCK GENERATOR 8MLF |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 3V ~ 5.5V |
| Tipo | Clock Generator |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-MLF® (2x2) |
| Serie | Precision Edge® |
| Ratio - Entrada: saída | 1:1 |
| Paquete / caso | 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| Saída | ECL, PECL |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | ECL, PECL |
| Frecuencia - Máx | 4GHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/No |
| Diferencial - Entrada: saída | Yes/No |
| Número de producte base | SY89312 |
| SY89312VMI-TR Detalls PDF [English] | SY89312VMI-TR PDF - EN.pdf |




SY89316VMI MICREL
SY89312VMG MICREL
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MLF
IC RCVR/BUFFER PECL/ECL 8-MLF
IC RECEIVER DIFF 3.3V/5V 8-MLF
SY89313V MICREL
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
SY89311UMITR MICREL
MICREL QFN
SY89311U MICREL
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MLF
SY89316VMG MICREL
SY89307VMI MICREL
SY89311UMG MICREL
SY89313VMG MICREL
SY89313VMGTR MICREL
SY89313VMITR MIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
SY89312VMI-TRMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|