Català
| Número de peça: | ZL30123GGG2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC SONET/SDH SYNCH 100CABGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $57.4915 |
| 260+ | $22.2486 |
| 520+ | $21.467 |
| 1040+ | $21.0805 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.97V ~ 3.63V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-CABGA (9x9) |
| Serie | - |
| Ratio - Entrada: saída | 11:12 |
| Paquete / caso | 100-FBGA |
| Paquet | Tray |
| PLL | Yes |
| Saída | LVCMOS, LVPECL |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Obxectivo principal | SONET/SDH, Telecom |
| Entrada | LVCMOS |
| Frecuencia - Máx | 622.08MHz |
| Diferencial - Entrada: saída | No/Yes |
| Número de producte base | ZL30123 |
| ZL30123GGG2 Detalls PDF [English] | ZL30123GGG2 PDF - EN.pdf |




IC SONET/SDH SYNCH 100CABGA
IC SONET/SDH SYNCH 100CABGA
IC SONET/SDH SYNCH 64CABGA
IC NETWORK SYNCHRONIZER 100LFBGA
ZL30121 ZARLINK
ZL30121GGG2 ZARLINK
IC NETWORK SYNCHRONIZER 64CABGA
IC SONET/SDH SYNCH 100CABGA
ZL30123 ZARLINK
IC NETWORK SYNCHRONIZER 64CABGA
ZL30136 ZARLINK
IC SONET/SDH SYNCH 100LFBGA
IC SONET/SDH SYNCH 100LFBGA
ZL30122 ZARLINK
IC NETWORK SYNCHRONIZER 64CABGA
IC SONET/SDH SYNCH 64CABGA
IC NETWORK SYNCHRONIZER 100LFBGA
ZL30121 V2 ZARLINK
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
ZL30123GGG2Microchip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|