Català
| Número de peça: | PA4345.681NLT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Pulse Electronics |
| Part de la descripció: | FIXED IND 680NH 10A 12.4MOHM SMD |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.3537 |
| 200+ | $0.1369 |
| 500+ | $0.1321 |
| 1000+ | $0.1298 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo | Molded |
| Tolerancia | ±20% |
| Paquete de dispositivos de provedores | - |
| Tamaño / Dimensión | 0.236' L x 0.213' W (6.00mm x 5.40mm) |
| Blindaxe | Shielded |
| Serie | PA4345.XXXNLT |
| Clasificacións | - |
| Q @ Freq | - |
| Paquete / caso | Nonstandard |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -55°C ~ 125°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Material - Núcleo | - |
| Frecuencia de indutancia - proba | 100 kHz |
| Indución | 680 nH |
| Altura - Sentado (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| Frecuencia - Auto resonante | - |
| características | - |
| Resistencia de corrente continua (DCR) | 12.4mOhm Max |
| Classificació actual (amplificadors) | 10 A |
| Actual - Saturació (ISAT) | 12.8A |




IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0
IND MOLDED POWDER 6.0X5. NPB
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
FIXED IND 1UH 27A 1.9 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 9A 22 MOHM SMD
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
IND MOLDED POWDER 6.0X5. NPB
IND MOLDED POWDER 6.0X5. NPB
IND MOLDED POWDER 6.0X5. NPB
IND POWDER MOLDED 13.5X12.6X4.7
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
POWDER MOLDED IND 13.5X12.5X4.8
IND MOLDED POWDER 6.0X5. NPB
POWDER MOLDED IND 13.5X12.5X4.8
FIXED IND 470NH 11.5A 8.6MOHM SM
INDUCT KIT PA4345.XXXNLT SERIES
IND MOLDED POWDER 6.0X5.4X3.0 MA
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles
2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
PA4345.681NLTPulse Electronics |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|