Català
| Número de peça: | R5F21104FP#U0 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 500+ | $5.5158 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 32-LQFP (7x7) |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | R8C/1x/10 |
| Tamaño de RAM | 1K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 16KB (16K x 8) |
| Periféricos | LED, WDT |
| Paquete / caso | 32-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 22 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x10b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | R8C |
| Conectividade | SIO, UART/USART |
| Número de producte base | R5F21104 |
| R5F21104FP#U0 Detalls PDF [English] | R5F21104FP#U0 PDF - EN.pdf |




R5F21102FP RENESAS
R5F21102FP UOOG RENESAS
IC MCU
RENESAS 2012+RoHS
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP
RENESA QFP
RENESAS QFP
R5F21103A23FP RENESAS
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP
RENESAS QFP32
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP
RENESAS O-NEW Q
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
R5F21104FP#U0Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|