Català
| Número de peça: | R5F52306ADLA#20 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100TFLGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $7.6881 |
| 300+ | $2.9763 |
| 600+ | $2.8714 |
| 900+ | $2.819 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-TFLGA (5.5x5.5) |
| Velocidade | 54MHz |
| Serie | RX200 |
| Tamaño de RAM | 32K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 256KB (256K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-TFLGA |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 83 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 8K x 8 |
| Conversores de datos | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | RXv2 |
| Conectividade | EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI, SSI |
| Número de producte base | R5F52306 |
| R5F52306ADLA#20 Detalls PDF [English] | R5F52306ADLA#20 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64FLGA
32BIT MCU RX231 256K WQFN64 -40/
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LFQFP
32BIT MCU RX230 256K WFLGA-64 -4
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64HWQFN
32BIT MCU RX230 256K/32K 48WQFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64HWQFN
32BIT MCU RX231 256K WQFN64 -40/
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP
32BIT MCU RX230 256K/32K 48WQFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
R5F52306ADLA#20Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|