Català
| Número de peça: | R5F571MGDDFP#V0 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100LFQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-LFQFP (14x14) |
| Velocidade | 240MHz |
| Serie | RX71M |
| Tamaño de RAM | 512K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 2.5MB (2.5M x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 78 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 64K x 8 |
| Conversores de datos | A/D 8x12b, 14x12b; D/A 1x12 |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | RXv2 |
| Conectividade | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, SSI, USB OTG |
| Número de producte base | R5F571 |
| R5F571MGDDFP#V0 Detalls PDF [English] | R5F571MGDDFP#V0 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 176LFBGA
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100TFLGA
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP
RX71M 2.5MB 512KB LFQFP176 SDHI
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP
RX71M 2.5MB 512KB LFQFP100 105C
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 176LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 176LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 177TFLGA
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 176LFBGA
RX71M 2.5MB 512KB LFQFP144 SDHI
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 176LFQFP
RX71M 2.5MB 512KB LFQFP100 SDHI
IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 145TFLGA
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
R5F571MGDDFP#V0Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|