Català
| Número de peça: | UPD78F0455GK-GAJ-AX |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64TQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Velocidade | 10MHz |
| Serie | 78K0/Lx3 |
| Tamaño de RAM | 2K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 60KB (60K x 8) |
| Periféricos | LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-TQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 46 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | 78K/0 |
| Conectividade | 3-Wire SIO, LINbus, UART/USART |
| Número de producte base | UPD78F0455 |
| UPD78F0455GK-GAJ-AX Detalls PDF [English] | UPD78F0455GK-GAJ-AX PDF - EN.pdf |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
UPD78F0455GK-GAJ-AXRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|