Català
| Número de peça: | SI5347B-D-GM |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Part de la descripció: | IC CLK BUFFER PLL |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $38.2764 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 1.71V ~ 3.47V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-QFN (9x9) |
| Serie | - |
| Ratio - Entrada: saída | 5:8 |
| Paquete / caso | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tray |
| PLL | Yes |
| Saída | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Frecuencia - Máx | 350MHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/No |
| Diferencial - Entrada: saída | Yes/Yes |
| Número de producte base | SI5347 |
| SI5347B-D-GM Detalls PDF [English] | SI5347B-D-GM PDF - EN.pdf |




IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC BASE/BLANK PROTOTYPE 64QFN
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATING
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
SI5347B-D-GMSkyworks Solutions Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|