Català
| Número de peça: | STM8S207S6T3C |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | STMicroelectronics |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $4.3437 |
| 10+ | $3.8991 |
| 25+ | $3.6863 |
| 160+ | $3.1948 |
| 320+ | $3.031 |
| 480+ | $2.7197 |
| 960+ | $2.2937 |
| 2400+ | $2.2341 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.95V ~ 5.5V |
| Velocidade | 24MHz |
| Serie | STM8S |
| Tamaño de RAM | 6K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 32KB (32K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 44-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Número de E / S | 34 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 1K x 8 |
| Conversores de datos | A/D 9x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | STM8 |
| Conectividade | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | STM8 |
| STM8S207S6T3C Detalls PDF [English] | STM8S207S6T3C PDF - EN.pdf |




STM8S207S6T3C
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de STMicroelectronics, proporcionant als clients els millors productes i serveis.
El STM8S207S6T3C és un microcontrolador de 8 bits de la sèrie STM8S de STMicroelectronics. Incorpora un nucli de 24MHz, 32KB de memòria de programari FLASH, 6KB de memòria RAM i diversos mòduls peripherals com I2C, IrDA, LINbus, SPI i UART/USART.
Nucli STM8 de 8 bits
Velocitat d'horabaix de 24MHz
32KB de memòria de programa FLASH
6KB de RAM
Perifèrics integrats: I2C, IrDA, LINbus, SPI i UART/USART
Detecció i reinici per caiguda de voltatge, POR, PWM, temporitzador watchdog
34 pins d'entrada/sortida (E/S)
Microcontrolador d’alta potència de 8 bits
Conjunt ampli de perifèrics
Amplificador de rang de voltatge de funcionament de 2,95V a 5,5V
Rang de temperatura de funcionament de -40°C a 125°C
Embalatge de muntatge superficial 44-LQFP
Embalat en un embalatge de muntatge superficial 44-LQFP
Embalatge en safata
El STM8S207S6T3C és un producte actiu
Models alternatius disponibles: STM8S207RBT6C, STM8S207CBT6C
Automatització industrial
Electrodomèstics
Electrònica de consum
Automoció
El full de dades més autoritzat pel STM8S207S6T3C està disponible a la nostra pàgina web. Es recomana als clients descarregar-lo per a obtenir les especificacions tècniques detallades.
S'aconsella als clients sol·licitar pressupostos pel STM8S207S6T3C a través de la nostra pàgina web. Sol·liciti un pressupost ara per aprofitar la nostra oferta exclusiva per temps limitat.
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP
ST LQFP64
ST QFP64
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
STM8S207S8T6 ST
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
STM8S207S6T3CSTMicroelectronics |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|