Català
| Número de peça: | STM32F417IGH6W |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | STMicroelectronics |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176UFBGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $16.8157 |
| 200+ | $6.5076 |
| 500+ | $6.2788 |
| 1008+ | $6.1665 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 176+25UFBGA (10x10) |
| Velocidade | 168MHz |
| Serie | STM32F4 |
| Tamaño de RAM | 192K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 1MB (1M x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 201-UFBGA |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 140 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M4 |
| Conectividade | CANbus, DCMI, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Número de producte base | STM32F417 |
| STM32F417IGH6W Detalls PDF [English] | STM32F417IGH6W PDF - EN.pdf |




STM32F417IGH6W
Y-IC és un distribuidor de qualitat de STMicroelectronics, un dels principals fabricants globals de semicondactors. Oferim als clients els millors productes i serveis.
L'STM32F417IGH6W és un microcontrolador d'alt rendiment, de 32 bits i nucli únic, basat en el processador ARM® Cortex®-M4. Incorpora una àmplia gamma de perifèrics avançats i opcions de connectivitat, fent-lo adequat per a una gran varietat d'aplicacions incorporades.
Núcli ARM® Cortex®-M4 amb DSP i unitat de número flotant
Freqüència de funcionament màxima de 168 MHz
1 MB de memòria Flash i 192 KB de SRAM
Conjunt extens de perifèrics incloent CAN, Ethernet, I2C, SPI, UART, USB OTG i més
ADC de 24 canals i 12 bits i DAC de 2 canals i 12 bits
Capacitats de processament potents per a aplicacions exigents
Opcions de connectivitat flexibles per a una fàcil integració en diferents sistemes
Conjunt robust de perifèrics per a un control complet del sistema
Ampli rang de temperatures de funcionament de -40°C a 85°C
Embalatge: UFBGA de 176+25 (10x10)
Embalatge/Caixa: UFBGA de 201
Embalatge en safata
L'STM32F417IGH6W és un producte actiu, i hi ha models equivalents o alternatius disponibles.
Per a més informació sobre models alternatius, contacteu amb el nostre equip de vendes a través de la nostra pàgina web.
Automatització industrial
Equipament mèdic
Electrònica per a automòbils
Sistemes aeroespacials i de defensa
Electrònica de consum
El full de dades més autoritzat per a l'STM32F417IGH6W està disponible a la nostra pàgina web. Recomanem als clients descarregar-lo per a obtenir especificacions tècniques detallades i informació completa.
Recomanem als clients sol·licitar pressupostos per a l'STM32F417IGH6W a la nostra web. Obteniu un pressupost ara o descobriu més sobre aquest producte i la nostra altra oferta.
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
ST LQFP100
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176UFBGA
ST BGA176
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176UFBGA
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 176UFBGA
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
STM32F417IGH6WSTMicroelectronics |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|