Català
| Número de peça: | 3VA5212-6ED31-1AA0 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Siemens |
| Part de la descripció: | BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM NAV |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1,692.6196 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Clasificación de voltaje - AC | 690 V |
| Serie | SENTRON |
| Paquet | Box |
| Número de polacos | 3 |
| Tipo de montaxe | DIN Rail |
| Tensión de iluminación (nominal) | - |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Iluminación | None |
| Classificació actual (amplificadors) | 125A |
| Tipo de interruptor | - |
| Agència d'aprovació | CCC, CE, EAC, UL489 |
| Tipo de actuador | Lever |




BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM 100
BRKR 3VA52 2(3)P 125A 65KA FTFM
BRKR 3VA52 4P 125A 65KA FTAM
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTAM NAV
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM AL
BRKR 3VA52 4P 125A 65KA FTFM
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM 100
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM NUT
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTAM 100
BRKR 3VA52 4P 125A 65KA FTAM 100
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM NAV
BRKR 3VA52 4P 125A 65KA FTFM 100
BRKR 3VA52 2(3)P 125A 65KA FTAM
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTAM NUT
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTAM 100
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM 100
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTFM NAV
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTAM AL
BRKR 3VA52 3P 125A 65KA FTAM NAV
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
3VA5212-6ED31-1AA0Siemens |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|