Català
| Número de peça: | SI5338C-B-GMR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Part de la descripció: | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $438.311 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 1.71V ~ 3.63V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 24-QFN (4x4) |
| Serie | MultiSynth™ |
| Ratio - Entrada: saída | 3:4 |
| Paquete / caso | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Saída | HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Obxectivo principal | Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom |
| Entrada | CML, CMOS, HCSL, HSCL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Frecuencia - Máx | 200MHz |
| Diferencial - Entrada: saída | Yes/Yes |
| Número de producte base | SI5338 |
| SI5338C-B-GMR Detalls PDF [English] | SI5338C-B-GMR PDF - EN.pdf |




SI5338C-B-GMR
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de Skyworks Solutions Inc., assegurant que els clients rebin els millors productes i serveis.
El SI5338C-B-GMR és un generador d'Horaris MultiSynth™ que ofereix solucions de clock per a aplicacions dEthernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe) i telecomunicacions. Disposa d'un PLL programable i suporta múltiples estàndards de senyalització d'entrada i sortida.
PLL programable
Suporta estàndards d'entrada com CML, CMOS, HCSL, HSCL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL
Suporta estàndards de sortida com HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL
1 circuit
Relació d'entrada a sortida 3:4
Entrada i sortida diferencial
Frequència màxima de 200MHz
Tensió d'alimentació de 1,71V a 3,63V
Rang de temperatura de funcionament de -40°C a 85°C
Solució de clock flexible per a diverses aplicacions
Portable i programable per satisfer requisits específics de el sistema
Amplia compatibilitat amb múltiples estàndards de senyalització d'entrada i sortida
Rendiment robust en tot el rang de temperatura industrial
Embalatge en Bobina i Taquilla (Tape & Reel)
Embalatge de 24-VFQFN amb plataforma exposada
Embalatge de 24-QFN (4x4) per a dispositius de proveïdor
El SI5338C-B-GMR és un producte actiu. Es disposa de models equivalents o alternatius, però els clients han de contactar amb el nostre equip de vendes a través del lloc web per a més informació.
Ethernet
Fibre Channel
PCI Express (PCIe)
Telecomunicacions
El full de dades més autoritzat per al SI5338C-B-GMR està disponible al nostre lloc web. Es recomana als clients descarregar-lo per a obtenir especificacions detallades del producte.
Es recomana als clients obtenir pressupostos a través del nostre lloc web. Sol·liciti un pressupost ara per obtenir més informació sobre aquest producte i aprofitar la nostra oferta limitada.
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
SILICON QFN24
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
SILICON QFN
IC CLK GEN QUAD 200MHZ 24-QFN
IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
SI5338C-B-GMRSkyworks Solutions Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|