Català
| Número de peça: | DAC7802LU |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $57.5275 |
| 25+ | $54.7046 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 24-SOIC |
| Tempo de liquidación | 800ns |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External |
| Paquete / caso | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Tipo de saída | Current - Unbuffered |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 2 |
| Número de bits | 12 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±1 (Max) |
| Saída diferenciada | No |
| Interfaz de datos | Parallel |
| Número de producte base | DAC7802 |
| Arquitectura | R-2R |
| DAC7802LU Detalls PDF [English] | DAC7802LU PDF - EN.pdf |




DAC7802LU
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de Texas Instruments, que ofereix als clients els millors productes i serveis.
El DAC7802LU és un convertidor digital a analògic, doble i de 12 bits, de sortida de tensió, de Texas Instruments. Incorpora una arquitectura de escala R-2R i pot funcionar amb una font d'alimentació analògica de només +5V. És ideal per a aplicacions que requereixen alta precisió i fiabilitat.
Convertidors D/A dobles de 12 bits
Arquitectura d'escala R-2R
Temps de settleig de 800 ns
Alimentació analògica simple de +5V
Referència externa
Interfície de dades paral·lela
D'operació en un rang de -40°C a 85°C
Packatge compacte de 24-SOIC
Baida consum energètic
Alta precisió amb un INL/DNL màxim de ±0,5 LSB
Amplia gamma de temperature de funcionament
Packatge de muntatge superficial 24-SOIC (0,295", 7,50mm d'ample)
Sense plom i compost conforme amb RoHS
El DAC7802LU és un producte actiu. De moment, no hi ha models equivalents o alternatius disponibles. Per obtenir la informació més actualitzada, si us plau contacteu amb el nostre equip de vendes a través del lloc web de Y-IC.
Control de processos industrials
Instrumentació
Equipament mèdic
Electrònica de l'automoció
El full de dades més autoritzat per al DAC7802LU està disponible al lloc web de Y-IC. Es recomana als clients descarregar-lo per consultar les especificacions completes i detalls tècnics.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos pel DAC7802LU a la web de Y-IC. Sol·liciti'n un ara per aprofitar la nostra oferta limitada.
IC DAC 12BIT A-OUT 10VSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 24DIP
DAC7802KU/1KG4 TI
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 10VSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 10VSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 10VSSOP
DAC7802JP BB
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 24DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 10VSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 24DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
EVALUATION MODULE FOR DAC7811
IC DAC 12BIT A-OUT 24SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
DAC7802LUTexas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|