Català
| Número de peça: | LM3S5C31-IQC80-A1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-LQFP (14x14) |
| Velocidade | 80MHz |
| Serie | Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 |
| Tamaño de RAM | 64K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 512KB (512K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 67 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 16x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M3 |
| Conectividade | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, LINbus, Microwire, QEI, SPI, SSI, UART/USART, USB |
| Número de producte base | LM3S5C31 |
| LM3S5C31-IQC80-A1 Detalls PDF [English] | LM3S5C31-IQC80-A1 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
TI QFP100
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
LM3S5C31-IQC80-A1Texas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|