Català
| Número de peça: | TMX320F28377DZWTT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 337NFBGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.14V ~ 3.47V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 337-NFBGA (16x16) |
| Velocidade | 200MHz |
| Serie | C2000™ C28x Delfino™ |
| Tamaño de RAM | 102K x 16 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 1MB (512K x 16) |
| Periféricos | POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 337-LFBGA |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 169 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 24x12b, 12x16b; D/A 3x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Dual-Core |
| Procesador de núcleo | C28x |
| Conectividade | CANbus, EBI/EMI, I²C, McBSP, SCI, SPI, uPP, UART/USART, USB |
| Número de producte base | TMX320 |
| TMX320F28377DZWTT Detalls PDF [English] | TMX320F28377DZWTT PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176HLQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 176HLQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100QFP
TI QFP
TI BGA
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100HTQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 176LQFP
TI BGA
TI BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 337NFBGA
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176HLQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100HTQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
TMX320F28377DZWTTTexas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|