Català
| Número de peça: | TS3L110PWR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1.9879 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, single (V +) | 3V ~ 3.6V |
| Tensión - Suministro, Dual (V ±) | - |
| Circuíto de conmutación | SPDT |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-TSSOP |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Resistencia no estado (máx.) | 8Ohm |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de canles | 4 |
| Circuíto multiplexor / demultiplexor | 2:1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| características | 10/100 Base-T |
| Número de producte base | TS3L110 |
| Aplicacións | Networking |
| -3db Ancho de banda | 500MHz |
| TS3L110PWR Detalls PDF [English] | TS3L110PWR PDF - EN.pdf |




TS3L110PWR
Texas Instruments. Y-IC és un distribuidor de qualitat dels productes de Texas Instruments i proporcionarà als clients els millors productes i serveis.
El TS3L110PWR és un commutador analògic de quatre canals d'alta potència i baix consum de Texas Instruments. Dissenyat per a aplicacions de xarxes, incorpora un circuit multiplexor/demultiplexor 2:1, un commutador SPDT i 4 canals.
Circuit multiplexor/demultiplexor 2:1
Circuit comutador SPDT
4 canals
Residència màxima en estat d'1Ω
Funcionament en tensió única de 3V a 3,6V
Ample de banda de 500MHz -3dB
Compatibilitat amb xarxes 10/100 Base-T
Rang de temperatura de -40°C a 85°C
Embalatge de muntatge superficial TSSOP de 16 peus
Funcionament d'alta performance i baix consum
Ideal per a aplicacions de xarxes
Embalatge compact de muntatge superficial
Embalat en un format de cinta i carrete (TR) en un paquet de muntatge superficial TSSOP de 16 peus (0,173'', 4,40 mm d'amplada).
El TS3L110PWR és un producte actiu. Poden existir models equivalent o alternatives disponibles de Texas Instruments. Es recomana als clients posar-se en contacte amb el nostre equip de vendes a través de la pàgina web per a més informació.
Xarxes
Circuits multiplexor/demultiplexor
Circuits comutadors SPDT
La fulla de dades més autoritzada del TS3L110PWR està disponible a la nostra web. Es recomana descarregar-la per a obtenir informació tècnica detallada.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per al TS3L110PWR a la nostra web. Obteniu un pressupost o consulteu aquesta oferta limitada.
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TSSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16VQFN
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TSSOP
IC ETHERNET SWITCH 16X8 48TSSOP
TS3L301DGGR TSSOP48 TI
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16VQFN
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16SOIC
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16VQFN
TI TSSOP-48
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16SSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16SOIC
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16SOIC
IC ETHERNET SWITCH 16X8 48TSSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TSSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16SSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TSSOP
IC ETHERNET SWITCH 16X8 48TSSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TVSOP
IC ETHERNET SWITCH QUAD 16SOIC
TS3L301 TI
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
TS3L110PWRTexas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|