Català
| Número de peça: | TS5V330DBQRG4 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Texas Instruments |
| Part de la descripció: | IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.6426 |
| 200+ | $0.2489 |
| 500+ | $0.2401 |
| 1000+ | $0.2357 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, single (V +) | 4V ~ 5.5V |
| Tensión - Suministro, Dual (V ±) | - |
| Circuíto de conmutación | SPDT |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-SSOP |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Resistencia no estado (máx.) | 10Ohm |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de canles | 4 |
| Circuíto multiplexor / demultiplexor | 2:1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| características | Bi-Directional, RGB |
| Número de producte base | TS5V330 |
| Aplicacións | Video |
| -3db Ancho de banda | 300MHz (Min) |
| TS5V330DBQRG4 Detalls PDF [English] | TS5V330DBQRG4 PDF - EN.pdf |




TS5V330DBQRG4
Texas Instruments
El TS5V330DBQRG4 és un commutador analògic quadrupol d'alta velocitat i baixa resistència en estat, dissenyat per a aplicacions de vídeo i altres aplicacions analògiques d'alta velocitat.
Commutació bidireccional RGB
Commutador SPDT de 4 canals
Amplitud de banda mínima de 300 MHz -3 dB
Resistència en estat de conducció màxima de 10 ohms
Tensions de funcionament d'1 a 5,5 V en una única font
Rang de temperatura operativa de -40 °C a 85 °C
Embalatge en muntatge superficial 16-SSOP
Rendiment d'alta velocitat per a aplicacions de vídeo
Baixa resistència en estat per a una degradació mínima del senyal
Commutació bidireccional per a un disseny de circuit flexible
Amplia varietat de temperatura d'operació per a múltiples aplicacions
Embalatge en muntatge superficial 16-SSOP (0,154" / 3,90 mm d'ample)
Mida compacta per a dissenys amb limitacions d'espai
Adequat per a processos de muntatge SMT estàndard
El TS5V330DBQRG4 és un producte obsolet. Hi ha models equivalents o alternatius disponibles, com el TS5A3159DCQR i el TS5A3159DQER. Es recomana als clients posar-se en contacte amb el nostre equip de vendes a través de la pàgina web per obtenir més informació sobre les opcions disponibles.
Commutació i enrutament de vídeo
Commutació d'ones analògiques d'alta velocitat
Multiplexatge/demultiplexatge de senyals de vídeo RGB i altres
El full de dades més autoritzat per al TS5V330DBQRG4 està disponible al nostre lloc web. Es recomana descarregar-lo per a detalls tècnics complets.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos del TS5V330DBQRG4 a través del nostre lloc web. Obtingui un pressupost ara o conegui més sobre aquesta oferta limitada.
TI TSSOP-16
DUAL 2:1 USB 2.0 MUX/DEMUX OR SI
TI SSOP-16
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SSOP
IC VIDEO SWIT QUAD SPDT 16TSSOP
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SSOP
TI SOP16
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
TS5V330PWPR E4 TI
IC VIDEO SWIT QUAD SPDT 16TSSOP
IC VIDEO SW QUAD SPDT 16TSSOP
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
TS5V330DRG4 TI
TI SSOP
TS5USBC412YFFR
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
IC VIDEO SWIT QUAD SPDT 16TSSOP
IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
TS5V330DBQRG4Texas Instruments |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|