Català
| Número de peça: | DG201HSDY-E3 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Vishay / Siliconix |
| Part de la descripció: | IC SWITCH SPST-NCX4 50OHM 16SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $4.2123 |
| 10+ | $3.6161 |
| 50+ | $3.2633 |
| 100+ | $2.9047 |
| 500+ | $2.7405 |
| 1000+ | $2.6656 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, single (V +) | 13V ~ 36V |
| Tensión - Suministro, Dual (V ±) | ±7V ~ 22V |
| Cambiar o tempo (Ton, Toff) (Max) | 60ns, 50ns |
| Circuíto de conmutación | SPST - NC |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-SOIC |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Resistencia no estado (máx.) | 50Ohm |
| Número de circuítos | 4 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Circuíto multiplexor / demultiplexor | 1:1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Corrente - Fuga (IS (apagado)) (Máx.) | 1nA |
| Crosstalk | -100dB @ 100kHz |
| Inyección de carga | -5pC |
| Matching Channel-to-Channel (& Delta; Ron) | 1.5Ohm |
| Capacitancia de canle (CS (apagado), CD (apagado)) | 5pF |
| Número de producte base | DG201 |
| -3db Ancho de banda | - |
| DG201HSDY-E3 Detalls PDF [English] | DG201HSDY-E3 PDF - EN.pdf |




SILICON SOT-163
IC SWITCH QUAD SPST 16DIP
IC SW SPST-NCX4 50OHM 16TSSOP
IC SWITCH SPST-NCX4 50OHM 16SOIC
DG202-5.0-05P-1Y-71A(H) DEGSON
IC SWITCH SPST-NCX4 50OHM 16DIP
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
DG2026DQ-T1 VISHAY
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
INTERSI DIP-16
IC SWITCH SPST-NCX4 50OHM 16SOIC
IC ANALOG SWITCH SPDT 6TSOP
DG2020DV VISHAY
IC SWITCH SPST-NCX4 50OHM 16SOIC
IC SWITCH SPST-NCX4 50OHM 16DIP
IC SWITCH SPDT X 1 1.6OHM 6TSOP
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
IC SWITCH QUAD SPST 16DIP
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
DG201HSDY-E3Vishay Siliconix |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|