Català
| Número de peça: | VSKL250-16 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Part de la descripció: | SCR DBL HISCR 1600V 250A MAGNPAK |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Estado de voltaxe - desactivado | 1.6 kV |
| Tensión - Trigger Gate (Vgt) (Max) | 3 V |
| Estrutura | Series Connection - SCR/Diode |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 3-MAGN-A-PAK™ |
| Paquet | Bulk |
| Temperatura de operación | - |
| Número de SCR, diodos | 1 SCR, 1 Diode |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Chassis Mount |
| Actual - On State (It (RMS)) (Max) | 555 A |
| Actual - Estado (It (AV)) (Max) | 250 A |
| Corrente - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 8500A, 8900A |
| Actual - Manteña (Ih) (Max) | 500 mA |
| Corrente - Trigger Gate (Igt) (Max) | 200 mA |
| Número de producte base | VSKL250 |
| VSKL250-16 Detalls PDF [English] | VSKL250-16 PDF - EN.pdf |




VISHAY New
SCR DBL HISCR 1200V 250A MAGNPAK
SCR DBL HISCR 1600V 250A MAGNPAK
SCR 1600-2500V 250A MAGN-A-PAK
SCR DBL HISCR 800V 250A MAGNAPAK
SCR DBL HISCR 1800V 430A MAGNPAK
SCR 1400-2000V 250A MAGN-A-PAK
SCR DBL HISCR 1600V 500A MAGNPAK
SCR DBL HISCR 1800V 430A MAGNPAK
SCR 2000-3200V 230A MAGNAPAK
IGBT Modules
SCR DBL HISCR 1400V 250A MAGNPAK
IGBT Modules
SCR DBL HISCR 1400V 250A MAGNPAK
SCR DBL HISCR 800V 250A MAGNAPAK
SCR 1400-2000V 250A MAGN-A-PAK
SCR DBL HISCR 1600V 500A MAGNPAK
SCR DBL HISCR 1200V 250A MAGNPAK
SCR 1600-2500V 250A MAGN-A-PAK
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
VSKL250-16Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|