Català
| Número de peça: | Z8018008PSC |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Zilog / Littelfuse |
| Part de la descripció: | IC MPU Z180 8MHZ 64DIP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - E / S | 5.0V |
| USB | - |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-DIP |
| Velocidade | 8MHz |
| Serie | Z180 |
| Funcións de seguridade | - |
| SATA | - |
| Controladores de RAM | DRAM |
| Paquete / caso | 64-DIP (0.750', 19.05mm) |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de anchuras de cores / bus | 1 Core, 8-Bit |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Aceleración gráfica | No |
| Ethernet | - |
| Controladores de pantalla e interface | - |
| Procesador de núcleo | Z80180 |
| Co-procesadores / DSP | - |
| Número de producte base | Z80180 |
| Interfaces adicionais | ASCI, CSIO, UART |
| Z8018008PSC Detalls PDF [English] | Z8018008PSC PDF - EN.pdf |




Z8018008PSC
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de la marca Zilog. Proporcionem als clients els millors productes i serveis.
El Z8018008PSC és un microprocessador monoplat 8 bits de Zilog, un fabricant reconegut d'rocessadors per a sistemes integrats. Forma part de la sèrie Z180 i disposa del nucli Z80180.
• Nucli Z80180 de 8 bits
• Velocitat d'operació de 8 MHz
• Controlador de DRAM
• Interfícies ASCI, CSIO i UART
• Arquitectura robusta i fiable Z80
• Opcions d'interfície flexibles
• Adequat per a una àmplia gamma d'aplicacions integrades
• Embalatge en capsa 64-DIP (0,750", 19,05 mm)
• Montatge per taladros passants
• Tensi'o I/O de 5,0 V
• Rang de temperatura de funcionament: de 0°C a 70°C
El Z8018008PSC és un producte obsolet, però Zilog pot tenir models equivalents o alternatius disponibles. Si us plau, contacteu amb el nostre equip de vendes a través del lloc web per a més informació.
El Z8018008PSC és adequat per a diverses aplicacions integrades, com ara control industrial, dispositius mèdics i electrònica de consum.
El full de dades més autoritzat del Z8018008PSC està disponible al nostre lloc web. Es recomana que els clients el descarreguin per obtenir especificacions i informació detallada del producte.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos a través del nostre lloc web. Demani un pressupost ara o conegui més sobre aquesta oferta limitada.
IC MPU Z180 8MHZ 80QFP
IC MPU Z180 8MHZ 80QFP
IC MPU Z180 6MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 68PLCC
IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 8MHZ 64DIP
IC MPU Z180 8MHZ 80QFP
IC MPU Z180 8MHZ 64DIP
IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC
ZILOG DIP-64
IC MPU Z180 8MHZ 64DIP
Z8018008VSC Z180 MPU ZILOG
ZILOG New
IC MPU Z180 68PLCC
IC MPU Z180 6MHZ 68PLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
Z8018008PSCZilog |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|