Català
| Número de peça: | Z8F021AQB020EC |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Zilog / Littelfuse |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-QFN (5x6) |
| Velocidade | 20MHz |
| Serie | Encore!® XP® |
| Tamaño de RAM | 512 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 2KB (2K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 8-VDFN Exposed Pad |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 6 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 64 x 8 |
| Conversores de datos | - |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | eZ8 |
| Conectividade | IrDA, UART/USART |
| Número de producte base | Z8F021 |
| Z8F021AQB020EC Detalls PDF [English] | Z8F021AQB020EC PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
Z8F021AQB020ECZilog |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|