Català
| Número de peça: | Z8F0423HH005SG2156 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Zilog / Littelfuse |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $2.7339 |
| 200+ | $1.058 |
| 500+ | $1.0205 |
| 1000+ | $1.0032 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 20-SSOP |
| Velocidade | 5MHz |
| Serie | Encore!® XP® |
| Tamaño de RAM | 1K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 4KB (4K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Número de E / S | 16 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 7x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | eZ8 |
| Conectividade | IrDA, UART/USART |
| Número de producte base | Z8F0423 |
| Z8F0423HH005SG2156 Detalls PDF [English] | Z8F0423HH005SG2156 PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
Z8F0423HH005SG2156Zilog |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|