Català
| Número de peça: | Z8S18020VSG1960 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Zilog / Littelfuse |
| Part de la descripció: | IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $20.08 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - E / S | 5.0V |
| USB | - |
| Paquete de dispositivos de provedores | 68-PLCC |
| Velocidade | 20MHz |
| Serie | Z180 |
| Funcións de seguridade | - |
| SATA | - |
| Controladores de RAM | DRAM |
| Paquete / caso | 68-LCC (J-Lead) |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de anchuras de cores / bus | 1 Core, 8-Bit |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Aceleración gráfica | No |
| Ethernet | - |
| Controladores de pantalla e interface | - |
| Procesador de núcleo | Z8S180 |
| Co-procesadores / DSP | - |
| Número de producte base | Z8S18020 |
| Interfaces adicionais | ASCI, CSIO, UART |
| Z8S18020VSG1960 Detalls PDF [English] | Z8S18020VSG1960 PDF - EN.pdf |




Z8S18020VSG1960
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de la marca Zilog. Oferim als clients els millors productes i serveis.
El Z8S18020VSG1960 és un microprocessador integrat de la sèrie Z180 de Zilog. Comptador amb un nucli Z8S180, amb un nucli únic de 8 bits i una velocitat d'
Nucli Z8S180 amb 1 nucli, amplada de bus de 8 bits
Velocitat d'
Controlador de memòria DRAM
Sense aceleració gràfica ni controladors d'visualització/interface
Tensão d'entrada/sortida de 5,0V
Ranged de temperatura operativa de 0°C a 70°C
Embenat en capsa surface mount 68-LCC (J-Lead)
Rendiment robust i fiable per a aplicacions integrades
Solució econòmica per a necessitats simples de microcontroladors de 8 bits
Compatibilitat amb l'ecosistema ampli d'eines de desenvolupament i software de Zilog
Embalat en una capsa surface mount 68-LCC (J-Lead).
El Z8S18020VSG1960 és un producte ja desaparegut. Es recomana als clients que contactin amb el nostre equip de vendes a través de la pàgina web per obtenir informació sobre models equivalents o alternatius.
Sistemes de control industrial
Electrònica de vehicles
Electrodomèstics
Sistemes integrats senzills
La fulla de dades més autoritzada per al Z8S18020VSG1960 està disponible al nostre lloc web. Es recomana descarregar-la.
Es recomana als clients sol·licitar pressupost a través de la nostra pàgina web. Sol·licita ara una cotització per aquest producte.
IC MCU 8BIT 68PLCC
IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
Z8S18020VSC Z180 MPU ZILOG
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
IC MPU Z180 33MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP
IC MCU 8BIT 68PLCC
Z8S18020VSC(Z180MPU) Original
IC MPU Z180 33MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC
IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC
Z8S18020VSC-Z180 Original
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
Z8S18020VSG1960Zilog |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|