Català
| Número de peça: | NHD-0112BZ-FL-YBW |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Newhaven Display, Intl. |
| Part de la descripció: | LCD MOD 12DIG 12X1 TRANS YLW/GRN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 4.7V ~ 5.5V |
| Área de visualización | 45.20mm L x 13.80mm W |
| Cor de texto | Blue |
| Serie | - |
| Paquet | Box |
| Esquema L x W x H | 69.00mm x 27.00mm x 13.00mm |
| Temperatura de operación | -20°C ~ 70°C |
| Número de caracteres | 12 |
| Interface | Parallel |
| Tamaño do punto | 0.50mm W x 0.75mm H |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de pantalla | STN - Super-Twisted Nematic |
| Modo de visualización | Transflective |
| Formato de visualización | 12 x 1 |
| Tipo de controlador | SPLC780D OR ST7066U |
| Tamaño do personaxe | 5.00mm H x 2.70mm W |
| Formato de personaxe | 5 x 8 Dots |
| Número de producte base | NHD-0112 |
| Contraluz | LED - Yellow/Green |
| Cor de fondo | Green |




LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFL YLW/GRN
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFL YLW/GRN
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANSFLCT GRN
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFLECTV WHT
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFL YLW/GRN
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANSMISV WHT
LCD MOD 16 DIG 16 X 1 REFLECTIVE
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFL YLW/GRN
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFLECTV WHT
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANS YLW/GRN
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFLECTV WHT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
NHD-0112BZ-FL-YBWNewhaven Display Intl |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|