Català
| Número de peça: | STN749 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | STMicroelectronics |
| Part de la descripció: | TRANS PNP 25V 3A SOT223 |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaje - Desglose de colector de emisor (máx.) | 25 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 300mA, 3A |
| Tipo de transistor | PNP |
| Paquete de dispositivos de provedores | SOT-223 |
| Serie | - |
| Poder - Máx | 1.6 W |
| Paquete / caso | TO-261-4, TO-261AA |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 150°C (TJ) |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Frecuencia - Transición | - |
| Ganancia de corrente continua (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 1A, 2V |
| Corrente - Cutoff Collector (Max) | 100nA (ICBO) |
| Corrente: colector (Ic) (máx.) | 3 A |
| Número de producte base | STN749 |
| STN749 Detalls PDF [English] | STN749 PDF - EN.pdf |




ST SOT-223
STN790A-TR STM
ST SOT-223
STN715-TR ST
ST SOT-223
STN749A ST
ST SOT-223
ST SOT-223
ST SOT-223
TRANS PNP 30V 3A SOT223
ST TO-223
TRANS NPN 30V 3A SOT223
STN7402 STANSON
STn790a-e ST
TRANS NPN 80V 1.5A SOT223
ST SOT-223
STN7400 STANSON
STN724-TR ST
ST SOT223
ST SOT-223
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STN749STMicroelectronics |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|