Català
| Número de peça: | MB95F128DPMC-GE1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Sin plomo / RoHS Cumple con |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 90+ | $6.2587 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-LQFP (14x14) |
| Paquete estándar | 90 |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | F²MC MB95120 |
| Tamaño de RAM | 2K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 60KB (60K x 8) |
| Periféricos | LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Estado da peza | Active |
| Empaquetado | Tray |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Outros nomes | CY95F128DPMC-GE1 SPMB95F128DPMC-GE1 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de oscilador | External |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 87 |
| Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tempo de entrega estándar do fabricante | 23 Weeks |
| Estado libre de chumbo / Estado RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Tamaño EEPROM | - |
| Descrición detallada | F²MC-8FX F²MC MB95120 Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 60KB (60K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Conversores de datos | A/D 12x8/10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-8FX |
| Conectividade | I²C, LINbus, SIO, UART/USART |
| MB95F128DPMC-GE1 Detalls PDF [English] | MB95F128DPMC-GE1 PDF - EN.pdf |




IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
MB95F118S FUJITSU
IC ANALOG
FUJITSU 08+
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 52LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
MB95F118PV2-GE1 FUJ
FUJITSU QFN46
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 52LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 52LQFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MB95F128DPMC-GE1Cypress Semiconductor |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|